Hizmetlerimiz

Yat İşletmeciligi


Yat alım satımı sabır ve uzmanlık isteyen bir süreçtir. Firmamız araştırma kısmından, görüşme ve incelemeye, pazarlık ve karar aşamasından satın almaya bütün aşamalarda sorun yaşamamanız için yanınızda olacaktır.

Gerek yurtiçi gerekse yurtdışındaki tekneleri siz araştırabilir veya firmamıza satın almak istediğiniz teknenin detaylılarını iletirseniz uzman kadromuz ile sizin için bu araştırmayı yaparız. Gerekirse Amerika ve Avrupadaki bulunan teknelerin uzman sörveyörün eşliğinde sörveyini yapar, Türkiye ve yurtdışındaki yüzlerce tekne seçeneği arasından ihtiyacınıza uygun tekneye sahip olmanız için birlikte çalışmaktan memnun oluruz.

VİP Yat Kiralama


Firmamız, Türkiye’den bütün Dünya’ya mavi yolculuğun önemli başlangıç ve bitiş noktalarından Türkiye ve Yunan adaları gezilerinizde 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Mavi yolculuk organizasyonlarını profesyonel ekibimizle organize etmekte, organizasyonun her aşamasıyla birebir ilgilenmekte, misafirlerimiz için VİP ve esnek bir tatil hizmeti vermeye olanak sağlamaktayız.

Mavi yolculuk serüveninizi talepleriniz doğrultusunda şekillendirmekte, balayı turları, özel partiler, kültürel ve arkeolojik turlar ve özel seyahatlerinizin yanı sıra sizi daha önce yaşamadığınız bir mavi serüvene davet ediyoruz

Yeni ve İkinci El Satış


Yat alım satımı sabır ve uzmanlık isteyen bir süreçtir. Firmamız araştırma kısmından, görüşme ve incelemeye, pazarlık ve karar aşamasından satın almaya bütün aşamalarda sorun yaşamamanız için yanınızda olacaktır.

Gerek yurtiçi gerekse yurtdışındaki tekneleri siz araştırabilir veya firmamıza satın almak istediğiniz teknenin detaylılarını iletirseniz uzman kadromuz ile sizin için bu araştırmayı yaparız. Gerekirse Amerika ve Avrupadaki bulunan teknelerin uzman sörveyörün eşliğinde sörveyini yapar, Türkiye ve yurtdışındaki yüzlerce tekne seçeneği arasından ihtiyacınıza uygun tekneye sahip olmanız için birlikte çalışmaktan memnun oluruz.

Kaptanlı Tekne Transferi


Tekneniz ile değişik sahillerin keyfini çıkarmak istiyorsunuz ama vaktiniz kısıtlı, yolda vakit kaybetmek istemiyorsunuz veya bu tür bir yolculuk için kendinizi yetersiz buluyorsunuz. Teknenizi hangi limandan isterseniz alıyoruz ve istediğiniz limana uzman kaptan kadromuzun desteğiyle teslim ediyoruz.

Teknenizi yeni aldınız ve yurt dışından getirilmesi gerekiyor, fakat üretici firmanın satış fiyatı fabrika teslim olarak broker satış fiyatı satın aldığınız bölge teslimi olarak ücretlendirilmiş. Bu tip durumlarda SETMARİNE firması deneyimli kaptan kadrosu ile teknenizi üretici firmadan veya brokerdan teslim alıp varış limanında teslimatını gerçekleştirir

Gemi ile Uluslararası Nakliye


Satın aldığınız teknenin bulunduğu yerden size güvenlik ve ekonomik şartlarının en üst seviyeye çıkartılmış olduğu sağlam bir nakliye organizasyonu ile ulaşması önemlidir. Biz bu noktada size tanınmış, kendi alanlarında uzman yerli ve yabancı çözüm ortaklarımızla birlikte aşağıdaki hizmetleri veriyoruz;

Yurt dışından deniz ya da kara yoluyla gelen tekneler için alımdan başlayarak kara ve deniz nakliyesinin, yedek parça ve malzemeler için kara ve hava nakliyesinin organizasyonu,

Cradle hizmeti dahil tüm ara aşamaları kapsayan top yekun taşıma çözümlerinin üretilerek hayata geçirilmesi,

Nakliyenin müşavirlik hizmeti ve teknik destekle birleştirilerek tedarik zincirinin alımdan sonraki önemli bir bölümünün müşteriyi en az yoracak şekilde organize edilerek üstlenilmesi,

Yurt içinde kara nakliye firmalarının tekne nakliyatında uzmanlaşmış, teminatlı ve uygun araçlara sahip güvenilir taşıyıcılarla işbirliği yapılarak ve ilgili makamlardan gerekli izinlerin alınarak gerçekleştirilmesi,

Taşınan tekne veya malzemelerin nakliye sigortalarının her tekne ve taşıma türü için uygun şartlar ile yaptırılmasını eksiksiz biçimde siz değerli müşterilerimiz için yerine getiriyoruz.

Tekne Değer ve Sörvey Hizmetleri


Satın Alma Öncesi Sörvey

Teknenin makinesi ve diğer donanımlarının kondisyonunu belirleyen geniş kapsamlı bir sörveydir. İşlemin amacı teknenin kondisyonunu belirten raporu ortaya çıkararak alıma ve fiyatlandırmasına karar vermeyi sağlamaktır.

Tekne Değer Tespiti

iktisadi bir kıymet taşıyan deniz araçlarının piyasa değerinin tespiti işlemidir. Alıcı ne aldığını, bankalar krediyi kime verdiğini ve nasıl kullanıldığını, sigorta şirketi neyi sigortaladığını bilmek ister. Bir vasıta satın alınmadan veya kredilendirilmeden önce değer tespiti için mutlaka gerekli tecrübe ve bilgi birikimine sahip nitelikli bir sörveyörün yardımı gereklidir. Bu sizi beklenmedik birçok masraf ve zamandan kurtaracak, en önemlisi seyir esnasında ortaya çıkması muhtemel birçok hayati tehlikenin ve risklerin önceden tespit edilmesini sağlar.

Devreyat Sistemi


Kaptan giderleri, Sigorta, marina kirası bakım masrafları yıllık vergiler ile uğraşmak istemiyorum diyorsanız..

Hayalini kurduğunuz sıfır bir teknenin sahibi olmak için Setmarine Devreyat sistemi tam size göre. Denizlere açılıp doğa ile baş başa kalma fırsatını, sizlere dertsiz tasasız bir keyif sunmak için geliştirilmiş, bu sistemi mutlaka inceleyin.

Siz sadece teknenizin kaptanı olun ve keyfinize bakın bütün detaylar ile firmamız ilgileniyor

Keyfinize göre tatil yapma fırsatını, sevdiklerinizle paylaşın.

Büyük rakamlar ödeyerek yat almak ve yüklü masraflar altında kalmak istemiyorsanız Devreyat sistemi gerçekten süper bir sistem. Ayrıca kredi kartlarına taksit imkânı ile sahip olabilirsiniz.

www.setmarine.com.tr

SPA & Massage


SAVA Massage Stone özel kaynak volkanik taş, kaya çıkarma ve tedarik alanındaki çalışmalarına SPA sektöründe uzun yılların verdiği tecrübenin avantajlarını kullanarak, masaj taşı ve SPA endüstrisinde de lider konuma ulaşmak için faaliyetlerine başladı.

Hizmetimize bir dizi endüstriyel, dekoratif terapi aksesuarları ve özel taş ürünlerini içeren geniş bir yelpaze ile devam ediyoruz.

SAVA gerek yurt içi gerekse yurt dışı müşterilerinden gelen yoğun talepler karşısında yaptığı araştırmalarda bu değerli volkanik taşların (Bazalt, Obsidyen), bazı satıcılar tarafından yanlış tanıtılıp değersiz sınıf kategorisinde aşırı yüksek fiyatlara, bazı satıcıların da sıradan taşları masaj taşı adı altında düşük fiyatlara satıp müşterilerini yanılttığını fark ettik.

Uzun süren AR-GE çalışmalarının ardından uzman kadromuz ile SPA ve masaj sektörünün her çeşit orijinal masaj taşları, masaj yağları ve yan ürün ihtiyaçlarını karşılamak için Doğru Ürün-Doğru Fiyat felsefesinde faaliyetlerimize devam ediyoruz.

SAVA olarak kaynak ve endüstri bilgimiz ışığında, SPA ve masaj terapi sektöründe sıcak, soğuk masaj taşları, yüz bakımı, manikür/pedikür, derin doku ve refleksoloji tedavisinin yanı sıra tüm vücut masajında sıcak ve soğuk değerli volkanik taşların uygulanması için kapsamlı eğitim almış, ciddi deneyimlere sahip uzmanlar ile görüştük. Uzmanların bilgi ve yönlendirmeleri ile her bir taşı bütün sıcak ve soğuk taş tedavilerinde uygulayabilmek için kullanım alanlarına göre doğru adetlerde, en kullanışlı şekil ve boyutlarda birinci sınıf yüzey kalitesinde sınıflandırdık.

Müşterilerimize sunduğumuz taşlar, doğada volkanik (Bazalt, Obsidyen) olan, Türkiye ve çeşitli ülkelerin en kaliteli kaynaklarından çıkarılan gerçek volkanik taşlardır. Mermer taşlarımız, dünyada nadir bulunan birinci kalite mermerlerdir. Her bir taş kaynağında el ile özenle seçilip tesislerimize sevk edilir. Tesislerimizde müşterilerin ciltlerine en uygun şekilde yerleşmesi, pürüzsüz yüzey kalitesine sahip olması ve tekrar sınıflandırılması için profesyonel ekibimiz ile kalitemizden ödün vermeden çalışıyoruz. Sınıflandırma işleminden sonra uzman ekibimizin masaj için uygun görmediği ürünleri satışa sunmuyoruz.

Taşlarımızı sınıflarına ayırdıktan sonra en ince ayrıntısına kadar temizliyoruz. Kalite kontrol sonrası kara, hava ve deniz nakliyatına hazır olarak paketleyip dünyanın her bölgesine gönderiyoruz.

Biz işimizi severek ve özenle yapıyoruz. Orijinal, garantili, kaliteli ve işlevine uygun şekilde bu ürünleri tedarik edecek başka bir şirket bulunmamaktadır.

Kozmetik


SAVA deneyimli geçmişini çok güçlü bir işbirliği çerçevesinde yurt genelinde büyük ve orta ölçekli çok sayıda üretim tesisine ulaşarak cilt bakım, kişisel bakım, güzellik ürünleri, Spa ve masaj merkezleri ürünleri, aromaterapi ve esansiyel yağlar ve bir dizi yeni ürün gruplarını da kapsayacak potansiyelde devam ettiriyor.

SAVA olarak siparişe yönelik yeni üretim yapıyor, eski, geçmiş tarihli ürün stoklarımızda bulundurmuyoruz. Yasal izni olsa da tehlikeli hammaddeleri formüllerimizde kullanmıyor, tehlikeli koruyucular, parabenler, üre, formaldehit ve etkileşim ile formaldehit-nitrozamin oluşturabilecek, kanserojen etki yapabilecek hammaddeleri formüllerimizde kullanmıyoruz. Ürünlerimizde FDA onaylı A kalite hammaddeler kullanıyoruz. Ürünlerimizin aromaları, kokuları en kaliteli özel üretim hammaddelerdir. Aromaterapi masaj ve esansiyel yağlarımız özel formüle edilmiş saf yağlardır. Kaygan yağlı hissi bırakmayan förmülü ile cildi pürüzsüz hissettirir. En önemlisi ürünlerimizi kesinlikle hayvanlar üzerinde test ettirmiyoruz.

Pazarlama


Dünya trendlerini yakından takip eden SAVA kendi sektörlerinde Türkiye’yi ilklerle tanıştırmış ve tanıştırmaya devam etmek hedefindedir. Ülke ekonomisindeki giderek artan rekabet ortamı, şirketler için güçlü markalar yaratma gerekliliğini her zamankinden daha önemli kılıyor. Tüketicinin tercih ettiği marka olmak, sürdürülebilir karlılığı sağlamak ve uluslararası pazarlara açılmak marka olmanın gereklerini yerine getirmekle mümkün.

Başarılı bir marka olmanın en önemli kriteri ilk faaliyet sonrasında girilen yeni alanlarda da marka kimliğini aynı tutarlılıkla taşıyabilmek ve çeşitlenen ürünlere markanın ortak imajını yansıtabilmektir.

İşte bizde bu noktadan yola çıkarak pazarlama ve bulunduğumuz sektörlerde hoşgörü ve tatlı rekabet anlayışıyla yolumuza devam ediyoruz.